http://pfu-sumy.gov.ua/images/og/4828.jpg

Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1, тел. (542) 679-261, факс 679-899, e-mail: info@sm.pfu.gov.ua

Головне меню

Опитування

Як Ви оцінюєте роз'яснювальну роботу Пенсійного фонду
 
Кількість переглядів : 3717429
Нове правило для переселенців

Уряд зобов'язав переселенців інформувати Міграційну службу про своє фактичне місце проживання.

Про це йдеться в постанові Кабміну № 79 від 04.03.2015 р. Згідно із цим документом, управління соціального захисту щодня формують і надсилають у міграційну службу електронний перелік, громадян, яких було зареєстровано.

Під час видачі довідки про реєстрацію працівник органу соціального захисту інформує громадянина, який переміщується, про обов'язок повідомити протягом 10 днів у відповідний територіальний підрозділ Міграційної служби про фактичне місце проживання, а також про його зміну. Міграційна служба зобов'язана в триденний термін після повідомлення переселенцем свого фактичного місця проживання здійснити перевірку цих даних.

У разі підтвердження таких відомостей на зворотньому боці довідки про реєстрацію роблять позначку про реєстрацію місця проживання переселенців.

Згідно з постановою, без такої позначки довідка про реєстрацію переселенців не є дійсною.

Територіальні підрозділи Міграційної служби із залученням працівників МВС повинні щомісяця здійснювати вибіркову перевірку відомостей про фактичне місце проживання переселенців (не менш як 10% від загальної кількості таких осіб), і якщо зазначені відомості не підтверджуються, повідомляти про це в орган соціального захисту для ухвалення рішення про зняття з обліку таких громадян.

Кабмін доручив підрозділам Міграційної служби у двомісячний термін (до 5 травня) із залученням МВС перевірити інформацію про фактичне місце проживання всіх вимушених переселенців, яких було зареєстровано

до 5 березня. І якщо під час прибуття на місце проживання відповідна особа відсутня, залити їй повідомлення про необхідність у 10-денний термін звернутися в Міграційну службу.

За матеріалами газети “Пенсійний кур'єр”