http://pfu-sumy.gov.ua/images/og/6102.jpg

Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1, тел. (542) 679-261, факс 679-899, e-mail: info@sm.pfu.gov.ua

Головне меню

Опитування

Як Ви оцінюєте роз'яснювальну роботу Пенсійного фонду
 
Кількість переглядів : 3717499
Слухачам «Університету третього віку» - про веб-портал електронних послуг ПФУ
Вівторок, 04 квітня 2017 07:28

Для покращання якості життя людей старшого віку, збереження та формування їх активної позиції, на базі Шосткинської міської централізованої бібліотечної системи продовжує свою роботу факультет інформаційних технологій “Університету третього віку”. Він створений для того, щоб об’єднати літніх людей в єдину дружну команду та дати їм можливість спілкуватися й обмінюватися досвідом.

04 квітня 2017 року відбулося чергове заняття університету, на яке завітав головний спеціаліст відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем  Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Ольга Борисенко.

Фахівець розповіла присутнім про роботу оновленого веб-порталу Пенсійного фонду України, який особливо цікавий для пенсіонерів, адже завдяки цьому сервісу вони можуть легко отримати дані з власної пенсійної справи, ознайомитися з інформацією про розмір своєї пенсії. Ознайомила з довідковою інформацією: текстами законодавчих актів, графіками прийому керівництва Пенсійного фонду України, зразками бланків, заяв, інших документів, необхідних для призначення та перерахунку пенсій.

Слухачам нагадали, що прийом громадян за принципом “єдиного вікна” в управлінні Фонду здійснюється щоденно, а також що отримувати консультації з питань пенсійного забезпечення можна й дистанційним способом - за телефоном “гарячої” лінії.

Наприкінці зустрічі слухачі задали фахівцю управління чимало питань щодо можливості зареєструватися та користуватися веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду.