http://pfu-sumy.gov.ua/images/og/6136.jpg

Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1, тел. (542) 679-261, факс 679-899, e-mail: info@sm.pfu.gov.ua

Головне меню

Опитування

Як Ви оцінюєте роз'яснювальну роботу Пенсійного фонду
 
Кількість переглядів : 3717492
День соціальних служб
Середа, 12 квітня 2017 09:06

Відбулася зустріч керівництва району та соціальних служб з жителями Чернеччинської сільської ради Краснопільського району в рамках проекту «День соціальних служб», що започаткований в районі. На  зустріч завітали жителі сіл, що входять до сільської ради, аби вирішити певні злободенні питання та отримати фахову консультацію.

Для надання роз’яснень з питань пенсійного забезпечення до сільської ради завітала головний спеціаліст з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Великописарівського об’єднаного управління Пенсійного фонду Олена Гула. Як і завжди, більшість питань стосувалися розміру пенсійних виплат, перерахунку пенсії працюючим пенсіонерам з урахуванням  стажу та заробітної плати, переліку необхідних документів для призначення та перерахунку пенсії, термінів звернення до управління для призначення пенсії за віком тощо.

Олена Павлівна надала ґрунтовні відповіді на всі поставлені питання та повідомила відвідувачам про можливість отримання консультацій та роз’яснень з питань пенсійного забезпечення за допомогою Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та за телефоном «гарячої лінії» управління.