http://pfu-sumy.gov.ua/images/og/6137.jpg

Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1, тел. (542) 679-261, факс 679-899, e-mail: info@sm.pfu.gov.ua

Головне меню

Опитування

Як Ви оцінюєте роз'яснювальну роботу Пенсійного фонду
 
Кількість переглядів : 3717500
Ветеранський рух Кролевеччини
Середа, 12 квітня 2017 09:10

Нещодавно відбулись урочистості, присвячені ювілейній річниці заснування районної громадської організації ветеранів праці. До вітань керівників району приєдналась і начальник управління Фонду Наталія Срібранець.

«Пенсійне забезпечення ветеранів,- підкреслила Наталія Михайлівна, - постійно знаходиться у зоні особливої уваги й турботи спеціалістів Пенсійного фонду в Кролевецькому районі. Але чого найбільше потребують громадяни поважного віку – це уваги, людського спілкування та шанобливого ставлення до себе. Тому звичайними й важливими буднями для наших працівників є надання консультацій, виїзні прийоми за місцем проживання, участь у благодійних акціях, всіляка моральна та практична допомога».

Пенсійники часті гості на зборах ветеранів районної організації та первинних осередків з роз’ясненнями законодавчих актів, Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду. Приємно, що і самі ветерани не стоять осторонь змін, що відбуваються у системі пенсійного забезпечення: завжди готові до спілкування.