http://pfu-sumy.gov.ua/images/og/6193.jpg

Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1, тел. (542) 679-261, факс 679-899, e-mail: info@sm.pfu.gov.ua

Головне меню

Опитування

Як Ви оцінюєте роз'яснювальну роботу Пенсійного фонду
 

Гаряча лінія

Корисні посилання

Кількість переглядів : 3579874
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей
Четвер, 01 червня 2017 15:15

Щороку 1 червня відзначається свято маленьких громадян нашої країни -  Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними.

З цієї нагоди начальник Шосткинського об'єднаного управління Фонду Юрій Кашира разом та заступник голови первинної профспілкової організації Ірина Бодашко завітали до дітей з обмеженими можливостями до центру реабілітації дітей-інвалідів.

Від працівників управління та обкому профспілки дітям були вручені подарунки. З найкращими побажаннями представники управління долучились до розважального дійства з численними конкурсами, спортивними змаганнями  та розважальними іграми. Діти залишились задоволеними та сповненими прекрасних почуттів.

Діти – це найдорожчий скарб кожного з нас, безмежна радість і щастя. Тож зігріваймо теплом свого серця, увагою і ласкою юних дітлахів, допоможімо їм відчути радість спілкування, адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.