http://pfu-sumy.gov.ua/images/og/6194.jpg

Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1, тел. (542) 679-261, факс 679-899, e-mail: info@sm.pfu.gov.ua

Головне меню

Опитування

Як Ви оцінюєте роз'яснювальну роботу Пенсійного фонду
 

Гаряча лінія

Корисні посилання

Кількість переглядів : 3579868
Борги потрібно погашати
Середа, 31 травня 2017 16:21

Роменське об'єднане управління Фонду не лишається осторонь процесів, які впливають на стан наповнення бюджету Фонду, використовуючи всі можливі резерви для погашення заборгованості зі сплати обов'язкових платежів.

26 та 30 травня 2017 року відбулися чергові засідання міської та районної тимчасових комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на яких начальник управління Алла Біленко та перший заступник начальника управління Ольга Грек проінформували про стан погашення  заборгованості перед Фондом в місті та районі.

На тимчасовій комісії при міському голові було заслухано головного бухгалтера  КЗ “Першої обласної спеціалізованої лікарні” м. Ромни К.І. Денисенко, яка надала пояснення щодо погашення боргу в сумі 146,8 тис. грн. Крім того, два ФО-підприємця взяли зобов'язання частково погасити борг по сплаті ЄСВ за виконавчими документами ПФУ.

«Із метою забезпечення соціальних гарантій нинішніх пенсіонерів та застрахованих осіб - пенсіонерів у майбутньому - управління Фонду буде й надалі тримати на особливому контролі роботу з платниками, які допустили виникнення заборгованості зі сплати загальнообов'язкових платежів до бюджету Фонду» - на завершення засідань наголосила Алла Біленко.