http://pfu-sumy.gov.ua/images/og/6204.jpg

Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1, тел. (542) 679-261, факс 679-899, e-mail: info@sm.pfu.gov.ua

Головне меню

Опитування

Як Ви оцінюєте роз'яснювальну роботу Пенсійного фонду
 

Гаряча лінія

Корисні посилання

Кількість переглядів : 3579870
В Нижній Сироватці відкрито віддалену робочу точку Пенсійного фонду
Вівторок, 27 червня 2017 19:42

Символічно, що у переддень державного свята — Дня Конституції України, на базі Нижньосироватської об'єднаної територіальної громади пенсійники Сумщини презентували організацію віддалених робочих місць працівників Фонду для забезпечення конституційних прав громадян на одержання пенсійних послуг безпосередньо в ОТГ.

 

“Я задоволений тим, що органи Пенсійного фонду наближають свої послуги до людей, відкриваючи такі потрібні точки обслуговування громадян та закликаю керівників інших територіальних громад долучитися до такої роботи. Адже з боку Пенсійного фонду я бачу бажання працювати у цьому напрямку”,- сказав під час презентації роботи агентського пункту голова облдержадміністрації Микола Клочко.

Начальник головного управління Пенсійного фонду України Тетяна Зленко запевнила, що фахівці Фонду готові й надалі працювати над розширенням мережі пунктів обслуговування громадян.

Адже зручність, доступність, оперативність та якість надання послуг громадянам є головним пріоритетом в роботі Пенсійного фонду України. Сучасні форми дистанційного обслуговування вже організовано у 9 створених територіальних громадах, де фахівцями Пенсійного фонду безпосередньо в ОТГ надаються 12 видів послуг, а до кінця року додадуться ще 11 віддалених робочих місць Фонду.