http://pfu-sumy.gov.ua/images/og/6229.jpg

Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1, тел. (542) 679-261, факс 679-899, e-mail: info@sm.pfu.gov.ua

Головне меню

Опитування

Як Ви оцінюєте роз'яснювальну роботу Пенсійного фонду
 

Гаряча лінія

Корисні посилання

Кількість переглядів : 3587559
Мешканцям міста та району - про пенсійну реформу
Понеділок, 02 жовтня 2017 07:28

Інформаційно-роз'яснювальна робота в управлінні є одним із пріоритетів, який сприяє реалізації пенсійної реформи. Зміст цієї роботи полягає не лише в інформуванні населення щодо суті пенсійної реформи та змін, які відбуваються у зв'язку з її впровадження, а й в інформуванні мешканців Шостки та Шосткинського району про зв'язок між наповненям бюджету Пенсійного фонду, його джерелами, заборгованістю, заробітною платою, страховим стажем та пенсійним забезпеченням.

У своїй формі працівники управління застосовують різноманітні форми інформування. Набули визнання й підтримка серед пенсіонерів згідно графіків щомісячні виїзні прийоми громадян та зустрічі за місцем проживання, з якими вирішують проблемні для них питання.

На протязі вересня працівники управління провели 48 інформаційно-роз'яснювальних заходи з жителями міста та району щодо основних положень проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”, на яких було присутньо 752 особи.

Найбільше запитань громадян стосувались перерахунку пенсій з 1 жовтня 2017 року, осучаснення пенсійних виплат відповідно до запропонованого Урядом проекту пенсійної реформи. На всі питання громадян фахівці надавали громадянам кваліфіковані та вичерпні відповіді.