http://pfu-sumy.gov.ua/images/og/6231.jpg

Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1, тел. (542) 679-261, факс 679-899, e-mail: info@sm.pfu.gov.ua

Головне меню

Опитування

Як Ви оцінюєте роз'яснювальну роботу Пенсійного фонду
 

Гаряча лінія

Корисні посилання

Кількість переглядів : 3579873
Свято Дня юриста у головному управлінні
Понеділок, 09 жовтня 2017 06:53

Напередодні професійного свята Дня юриста у головному управлінні Пенсійного фонду України в Сумській області відбувся семінар спеціалістів юридичної служби Фонду області, в роботі якого взяли участь представники  Головного територіального управління юстиції у Сумській області.
Під час семінару було презентовано відеролік, який наочно демонструє сучасні сервіси, які роблять Пенсійний фонд відкритим та доступним для будь-якої категорії  громадян в різних куточках країни та відеоурок, яким в доступній формі роз'яснюється  порядок реєстрації на Веб-порталі і можливості цього електронного ресурсу.

В ході семінару було обговорено ряд проблемних питань, зокрема новації пенсійного законодавства, окремі аспекти дотримання вимог антикорупційного законодавства під час проходження державної служби,  актуальні питання взаємодії з органами ДВС щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду України, узагальнено аналіз судової практики вирішення спорів за участю органів Пенсійного фонду.

Підводячи підсумки семінару, начальник головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Тетяна Зленко ще раз підкреслила “Ми працюємо заради людей”.