http://pfu-sumy.gov.ua/images/og/6252.jpg

Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1, тел. (542) 679-261, факс 679-899, e-mail: info@sm.pfu.gov.ua

Головне меню

Опитування

Як Ви оцінюєте роз'яснювальну роботу Пенсійного фонду
 
Кількість переглядів : 3766542
#ВІРЮВМАЙБУТНЄУКРАЇНИ
Вівторок, 12 грудня 2017 09:50

В рамках Всеукраїнського тижня права за ініціативою головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області в регіоні стартував соціально - просвітницький проект «ВІРЮ В МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ», який покликаний розвивати соціальну свідомість та виховувати відповідальність у громадян з молодого віку.

Як в родині, так і в школі, у вузі - всюди у суспільстві має формуватись повага до закону, яка починається з його вивчення та знання. На такій формулі побудували свій успіх всі розвинені європейські країни. В суспільстві звично наводити приклади позитивного життя за кордоном, адже рівень і умови в них багато в чому заслуговують на наслідування.

Патріотизм і такі ж успішні моделі життя, можна і слід виховувати в Україні, - переконані в головному управлінні Пенсійного фонду України в Сумській області. Саме з маленьких громадян фахівці управління почали займатись просвітництвом з питань правильної побудови соціального життя людини в суспільстві. Адже, саме вони є майбутніми годувальниками батьків у солідарній системі, яка базується на утриманні працездатним поколінням непрацездатного та складає багато десятиріч основу пенсійного забезпечення українців і в майбутньому покликана забезпечувати стабільну пенсію кожному громадянину нашої держави, що її заробив.

Працівники Фонду відвідавши Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №28 «Ювілейний» в ігровій та доступній формі говорили з дітлахами про пенсію: що це таке; звідки пенсія береться; що і хто може вплинути на те, щоб у бабусі і дідуся, матусі і татка, а згодом і у них, сьогодні ще маленьких українців, коли стануть дорослими, пенсія була гідною.

Разом із малюками висадили дерево, як символ трудового життя людини, вклад у догляд за яким у свій час приносить відповідні плоди у вигляді пенсії. А також, переглянули створений фахівцями головного управління мультиплікаційний фільм, що формує уяви дитини про негативні чинники, що впливають на розмір пенсії під назвою «Максимова тінь» та обговорили його з дітлахами.

Адже, як говорив мудрець Платон: «виховання є засвоєння гарних звичок», а воно формує в суспільстві культуру свідомого ставлення та відповідальності за майбутнє: особисте, своїх батьків і України в цілому. Саме в ній ми можемо і повинні побудувати гідне майбутнє для себе і своїх дітей, для наступних поколінь.

Фахівці управління сподіваються, що позитивно впливаючи на свідомість молодого покоління, зміниться ставлення суспільства до формування важливих складових успіху держави: культури сплати податків і обов’язкових платежів, легальної і захищеної зайнятості в Україні, гідної офіційної зарплати та інших.

І згодом це покоління навчить своїм прикладом дбати та вірити в майбутнє України і своїх дітей.