http://pfu-sumy.gov.ua/images/og/6255.jpg

Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1, тел. (542) 679-261, факс 679-899, e-mail: info@sm.pfu.gov.ua

Головне меню

Опитування

Як Ви оцінюєте роз'яснювальну роботу Пенсійного фонду
 
Кількість переглядів : 3766546
Дня Святого Миколая без чудес не буває!
Вівторок, 19 грудня 2017 16:51

Святого Миколая здавна вважають покровителем тих, хто найбільше потребує любові та турботи. Всі діти твердо впевнені, що Дня Святого Миколая без чудес не буває, тому напередодні одного з самих своїх улюблених свят чекають на подарунки. І дорослі намагаються справдити їх очікування та подарувати віру у диво, створити світле та радісне свято.

Від імені святого Миколая представники головного управління Пенсійного фонду в Сумській області відвідали тих, хто потребує особливої уваги та опіки - дітей Сумського центру соціально - психологічної реабілітації та гематологічно - онкологічного відділення Сумської обласної клінічної дитячої лікарні.

Зі щасливими очима та радісними посмішками отримували дітки подарунки разом з побажаннями здоров'я, оптимізму, віри у власні сили та майбутнє.

Саме в цей день подарунки від святого Миколая завжди залишають не лише почуття казки та чудові спогади з дитинства, а й нагадують нам, що саме в цей час можна зробити щасливим тих, хто поруч.

Любов до дітей, привітне ставлення до них, доброзичливість і віра в їх неповторність та майбутнє - найнеобхідніші інвестиції суспільної свідомості в розвиток майбутньої України.

В День Святого Миколая разом із дітлахами працівники територіальних управлінь Пенсійного фонду Сумської області створили чарівну, яскраву та цікаву казку.

 

 

 

 

 

#вірюмайбутнєукраїни