http://pfu-sumy.gov.ua/images/og/6268.jpg

Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1, тел. (542) 679-261, факс 679-899, e-mail: info@sm.pfu.gov.ua

Головне меню

Опитування

Як Ви оцінюєте роз'яснювальну роботу Пенсійного фонду
 
Кількість переглядів : 3717507
Жителі віддалених сіл Конотопського району спілкувалися з начальником головного управління Пенсійного фонду Сумщини
Середа, 21 лютого 2018 16:24

Виїзні прийоми громадян провела начальник головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Тетяна Зленко в с. Красне, с. Дубов’язівка та с.Сім’янівка  на Конотопщини та новоствореної об’єднаної територіальної громади Дубов’язівська, де обговорили з її головою та селянами перспективи організації віддаленого робочого місця працівника Конотопського Пенсійного фонду, який за оптимально необхідним для мешканців громади графіком надаватиме послуги Фонду безпосередньо в громаді, що наблизить послуги Фонду до місця проживання мешканців сіл, відкриє нові можливості їх дистанційного обслуговування, а також дозволить скористатися правом на їх прийом керівниками як Конотопського, так і головного управління не виїжджаючи з громади, через скап-зв'язок.

Цікавою та багатогранною вийшла зустріч селян з керівниками Фонду та громади, під час якої пенсіонери схвально оцінили пенсійні зміни, що зокрема, торкаються: ліквідації зрівнялівки, відміни права на пенсію для осіб, що які мають незначний стаж; підвищення норми і ролі страхового стажу, що підвищить зацікавлення молоді працювати легально на користь нашої держави і формування Пенсійного фонду для підвищення пенсії. А також з надією очікують наступного кроку пенсійної реформи, під час якого сподіваються на перегляд вікової низької оцінки вартості важкої праці на селі для збільшення пенсії.

Багато важливих наказів для виборців одержала і голова громади, як в питаннях зайнятості на селі, так і тваринництва, ціноутворення, транспорту та інших. Під час прийому громадяни одержали необхідні для них роз’яснення пенсійних прав і допомогу у зборі документів, щоб збільшити їх пенсії.
Такі зустрічі, на думку Тетяни Володимирівни, є надважливими, особливо у віддалених від райцентрів та міст населених пунктах, що дозволяють не лише вирішити питання пенсійних прав громадян, почути сприйняття ними змін, що відбуваються як у пенсійному законодавстві, так і  Пенсійному фонді, а й проінспектувати рівень організації надання пенсійних послуг відповідним підвідомчим управлінням, насамперед через спілкування з їх одержувачами.