http://pfu-sumy.gov.ua/images/og/6269.jpg

Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1, тел. (542) 679-261, факс 679-899, e-mail: info@sm.pfu.gov.ua

Головне меню

Опитування

Як Ви оцінюєте роз'яснювальну роботу Пенсійного фонду
 
Кількість переглядів : 3717505
Не виїжджаючи з села – на прийом до перших осіб
П'ятниця, 23 лютого 2018 15:05

На цьому тижні через скайп - зв'язок з начальником головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області спілкувалися мешканці села Бочечки Конотопського району.

Під час скайп - прийому громадян, спілкуючись з кожним особисто, Тетяна Володимирівна роз’яснювала, як пенсійна реформа, що відбулася у жовтні минулого року, змінила рівень пенсійного забезпечення, розповіла про перспективи, перевірила правильність розміру пенсії, надала поради по збільшенню пенсії та поставила підлеглим відповідні завдання.

 

З надією селяни очікують наступного кроку пенсійної реформи, під час якого сподіваються на перегляд вікової низької оцінки вартості важкої праці на селі для збільшення пенсії.

«Вкрай важливим, щоб усі громадяни., не виїжджаючи з громади, за допомогою новітніх сервісів, через скайп - зв'язок мали змогу у будь-який час доступно та зрозуміло отримувати відповіді на усі питання, що торкаються їх нинішнього і майбутнього пенсійного забезпечення», - вважає керівник пенсійної установи області.

Відчутно збільшилось на таких прийомах громадян, які ще не є пенсіонерами і потребують роз’яснень про своє майбутнє право на пенсію, і це не лише освітяни, держслужбовці та працівники пільгових професій та посад, а й, що вкрай важливо, ті громадяни, які мають невеликий стаж і шукають відповіді, як не позбавити себе права на пенсію в майбутньому.

Наближаючи пенсійні послуги до місця проживання громадян у створеної минулого року Бочечківської об’єднаної територіальної громади, що на Конотопщині, територіальне управління Пенсійного фонду відрядило свого працівника, який за обумовленим з об’єднаною територіальною громадою графіком приймає людей з пенсійних питань та надає послуги Фонду безпосередньо в громаді. За час роботи віддаленого робочого місця Пенсійного фонду безпосередньо в цій громаді надано понад 303 пенсійних послуг. Громада об’єднала в себе 10 сіл, в яких проживає близько 4 тисяч населення, з яких 1354 пенсіонери. Організація віддаленого робочого місця Пенсійного фонду дозволяє не лише поспілкуватися зі спеціалістом, що приїздить до селян, а й одержати роз’яснення і необхідну допомогу від керівників Фонду як району, так і області, використовуючи сучасні можливості техніки.