http://pfu-sumy.gov.ua/images/og/6270.jpg

Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1, тел. (542) 679-261, факс 679-899, e-mail: info@sm.pfu.gov.ua

Головне меню

Опитування

Як Ви оцінюєте роз'яснювальну роботу Пенсійного фонду
 
Кількість переглядів : 3717509
Легальна зарплата – запорука добробуту
П'ятниця, 23 лютого 2018 15:46

Роменське об’єднане управління Пенсійного фонду України продовжує цикл інформаційних заходів на тему легалізації трудових відносин. «Сплатиш внески сьогодні – матимеш пенсію завтра!», - під таким гаслом відбувся черговий флешмоб з питань легального працевлаштування.

Інформаційна акція проходила біля торгових точок міста та зацікавила підприємців та пересічних громадян. Під час спілкування працівники управління обговорили питання переваг офіційного працевлаштування, закликали працедавців до оформлення належним чином трудових відносин зі своїми найманими працівниками, розповіли про залежність розміру пенсії від страхового стажу та заробітку, з якого сплачувались внески, та детально роз’яснили  про ризики отримання заробітної плати «у конвертах».

Інколи трапляється, що громадяни навіть не знають про те, що їх зарплата значно відрізняється від тієї, яка записана у відомості. Тому пенсійники ще раз наголосили на тому, що можливість контролювати повноту сплати внесків роботодавцем є у кожного. Для цього потрібно зареєструватися на веб – порталі Пенсійного фонду України.

Довідково: на сьогодні на Роменщині 2% громадян одержують заробітну плату менше мінімальної, а забезпеченість власними коштами на виплату пенсій становить 12,6 млн.грн., або 30 % від загальної потреби у 41,7 млн.грн. Станом на 01.02.2018 року 24,5 тисячі пенсіонерів міста та району в місяць фінансуються на 52 млн.грн.