http://pfu-sumy.gov.ua/images/og/6287.jpg

Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1, тел. (542) 679-261, факс 679-899, e-mail: info@sm.pfu.gov.ua

Головне меню

Опитування

Як Ви оцінюєте роз'яснювальну роботу Пенсійного фонду
 
Кількість переглядів : 3717513
Пенсійні послуги тепер і в ЦНАПах!
Четвер, 12 квітня 2018 09:27

Наближення пенсійних послуг до людини робить їх більш зручними і доступними - переконані в головному управлінні Пенсійного фонду Сумщини, створюючи віддалені робочі місця Фонду в об’єднаних територіальних громадах, центрах надання адміністративних послуг.

На сьогодні мережа сервісних центрів Пенсійного фонду в області складає 63 точки додатково створених віддалених робочих місць – в об’єднаних територіальних громадах, ЦНАПах, точки обслуговування громадян: 19 – в приміщеннях 11 його територіальних установ та 44 додатково створених віддалених робочих місця в об’єднаних територіальних громадах, ЦНАПах, тощо. Популярність такої організації надання пенсійних послуг у населення зростає та виправдовує очікування не лише пенсіонерів, а й громадян, пенсійне право якими буде реалізовано в майбутньому.

Так, в Миколаївській об’єднані територіальній громаді, в новому сучасному ЦНАПі подбали про робоче місце для фахівців Фонду, адже з 10 тисяч мешканців сіл 39 увійшли в ОТГ, 3012 – пенсіонери, 1618 - особи працездатного віку, які правом на пенсію скористуються в майбутньому, проте вже також користуються послугами Фонду. Від початку роботи пенсійного сервісу в Миколаївській об’єднаній територіальній громаді, фактично за місцем проживання мешканців громади, без потреби їхати в райцентр, надано понад 540 пенсійних послуг. А сьогодні, використовуючи сучасні можливості техніки, відвідувачі Миколаївського ЦНАПу через Skype – зв'язок побували на прийомі у керівника пенсійної установи області, під час якого мешканці об’єднаної територіальної громади прямо з смт. Миколаївка одержали відповіді на запитання перерахунку військових пенсій, на запитання про порядок проведення перерахунків і виплати військових пенсій, дати призначення майбутньої пенсії, права на перерахунок працюючих пенсіонерів, перспективи збільшення пенсії при досягненні 65 років, а також просили перевірити правильність обрахунку їх пенсійного стажу, тощо.

Вдячні за роз’яснення з перших вуст, без потреби виїжджати з села, мешканці смт. Миколаївка вкотре підтвердили правильність курсу Пенсійного фонду, що наближає пенсійні послуги до людей.