http://pfu-sumy.gov.ua/images/og/38.jpg

Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1, тел. (542) 679-261, факс 679-899, e-mail: info@sm.pfu.gov.ua

Головне меню

Гаряча лінія

Кількість переглядів : 3587585
Легальна зарплата – запорука добробуту

Роменське об’єднане управління Пенсійного фонду України продовжує цикл інформаційних заходів на тему легалізації трудових відносин. «Сплатиш внески сьогодні – матимеш пенсію завтра!», - під таким гаслом відбувся черговий флешмоб з питань легального працевлаштування.

Інформаційна акція проходила біля торгових точок міста та зацікавила підприємців та пересічних громадян. Під час спілкування працівники управління обговорили питання переваг офіційного працевлаштування, закликали працедавців до оформлення належним чином трудових відносин зі своїми найманими працівниками, розповіли про залежність розміру пенсії від страхового стажу та заробітку, з якого сплачувались внески, та детально роз’яснили  про ризики отримання заробітної плати «у конвертах».

Детальніше...
 
Не виїжджаючи з села – на прийом до перших осіб

На цьому тижні через скайп - зв'язок з начальником головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області спілкувалися мешканці села Бочечки Конотопського району.

Під час скайп - прийому громадян, спілкуючись з кожним особисто, Тетяна Володимирівна роз’яснювала, як пенсійна реформа, що відбулася у жовтні минулого року, змінила рівень пенсійного забезпечення, розповіла про перспективи, перевірила правильність розміру пенсії, надала поради по збільшенню пенсії та поставила підлеглим відповідні завдання.

Детальніше...
 
Жителі віддалених сіл Конотопського району спілкувалися з начальником головного управління Пенсійного фонду Сумщини

Виїзні прийоми громадян провела начальник головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Тетяна Зленко в с. Красне, с. Дубов’язівка та с.Сім’янівка  на Конотопщини та новоствореної об’єднаної територіальної громади Дубов’язівська, де обговорили з її головою та селянами перспективи організації віддаленого робочого місця працівника Конотопського Пенсійного фонду, який за оптимально необхідним для мешканців громади графіком надаватиме послуги Фонду безпосередньо в громаді, що наблизить послуги Фонду до місця проживання мешканців сіл, відкриє нові можливості їх дистанційного обслуговування, а також дозволить скористатися правом на їх прийом керівниками як Конотопського, так і головного управління не виїжджаючи з громади, через скап-зв'язок.

Детальніше...
 
«Герої не вмирають!»

Сьогодні українці зі скорботою вшановують пам'ять загиблих на Майдані Героїв Небесної Сотні. На Сумщини разом з очільниками області, представниками установ та організації працівники установ Пенсійного фонду взяли участь у мітингу - реквієму та церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку і могили загиблого героя із Сум - Олексія Братушки.

Пам’ятати і не повторити подій на Майдані, що призвели до смертей мирних громадян, розпалу ворожнечі та розбрату – головна мета тих, хто живий.

Детальніше...
 
Анонс! Колегія он-лайн!

9 лютого 2018 року о 14.00 відбудеться он-лайн – трансляція засідання колегії при начальнику головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.

Детальніше...
 
12345678910НаступнаКінець

Сторінка 1 з 823