Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1, тел. (542) 679-261, факс 679-899, e-mail: info@sm.pfu.gov.ua

Головне меню

Гаряча лінія

Кількість переглядів : 3400401
Інформація для внутрішньо переміщених осіб

В окремих районах Донецької та Луганської областей, які тимчасово не контролюються українською владою, органи Пенсійного фонду не здійснюють свою діяльність.

При цьому, пенсії призначаються, виплачуються територіальними органами Пенсійного фонду України за місцем фактичного проживання/перебування  внутрішньо переміщених  осіб на підконтрольній українській владі території.

Факт внутрішнього переміщення підтверджується довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Детальніше...
 
Свято Дня юриста у головному управлінні

Напередодні професійного свята Дня юриста у головному управлінні Пенсійного фонду України в Сумській області відбувся семінар спеціалістів юридичної служби Фонду області, в роботі якого взяли участь представники  Головного територіального управління юстиції у Сумській області.
Під час семінару було презентовано відеролік, який наочно демонструє сучасні сервіси, які роблять Пенсійний фонд відкритим та доступним для будь-якої категорії  громадян в різних куточках країни та відеоурок, яким в доступній формі роз'яснюється  порядок реєстрації на Веб-порталі і можливості цього електронного ресурсу.

Детальніше...
 
Розпочато виплату пенсій

Фінансово-економічне управління повідомляє, що потреба в коштах на виплату пенсій на жовтень 2017 р. складає 623061,37 тис. грн.

Станом на 05.10.2017 профінансовано 135651,77 тис. грн., що становить 22 % , в т.ч. пенсії військовозобов'язаних та деяких інших категорій громадян - 41 млн грн.

 
Мешканцям міста та району - про пенсійну реформу

Інформаційно-роз'яснювальна робота в управлінні є одним із пріоритетів, який сприяє реалізації пенсійної реформи. Зміст цієї роботи полягає не лише в інформуванні населення щодо суті пенсійної реформи та змін, які відбуваються у зв'язку з її впровадження, а й в інформуванні мешканців Шостки та Шосткинського району про зв'язок між наповненям бюджету Пенсійного фонду, його джерелами, заборгованістю, заробітною платою, страховим стажем та пенсійним забезпеченням.

Детальніше...
 
У день міста про сучасні сервіси Пенсійного фонду

06 вересня 2017 року  жителі та гості міста Конотопа святкували 380 річницю від дня заснування міста та 74 річницю визволення від німецько-фашистських загарбників.

В цей день фахівці Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області презентували містянам та гостям міста сучасні інформаційні сервіси Пенсійного фонду, зокрема, можливості, які надає ВЕБ-портал електронних послуг Фонду, розповсюджували інформаційні буклети, навчали обраховувати власну пенсію та допомогали реєструватись на Веб-порталі, який набуває все більшої популярності у громадян.

В цей день на ВЕБ-порталі зареєструвались 73 мешканці міста.

 
12345678910НаступнаКінець

Сторінка 1 з 820