Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1, тел. (542) 679-261, факс 679-899, e-mail: info@sm.pfu.gov.ua

Головне меню

Гаряча лінія

Кількість переглядів : 3486104
#ВІРЮВМАЙБУТНЄУКРАЇНИ

В рамках Всеукраїнського тижня права за ініціативою головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області в регіоні стартував соціально - просвітницький проект «ВІРЮ В МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ», який покликаний розвивати соціальну свідомість та виховувати відповідальність у громадян з молодого віку.

Як в родині, так і в школі, у вузі - всюди у суспільстві має формуватись повага до закону, яка починається з його вивчення та знання. На такій формулі побудували свій успіх всі розвинені європейські країни. В суспільстві звично наводити приклади позитивного життя за кордоном, адже рівень і умови в них багато в чому заслуговують на наслідування.

Детальніше...
 
ВІРЮ В МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

Під такою назвою стартував проект головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області на передодні Всеукраїнського тижня права.

 

Детальніше...
 
Розпочато виплату пенсій

Фінансово-економічне управління повідомляє, що 02.11.2017 розпочато фінансування на листопад 2017 р.  Потреба в коштах на виплату пенсій складає 786876,28 тис. грн.

Станом на 03.11.2017 профінансовано 34153,79 тис. грн., що становить 4 %, також профінансовано виплати пенсій військовозобов'язаних та деяких інших категорій громадян на суму 43 млн грн.

 
Сучасний Пенсійний фонд

Детальніше...
 
Інформація для внутрішньо переміщених осіб

В окремих районах Донецької та Луганської областей, які тимчасово не контролюються українською владою, органи Пенсійного фонду не здійснюють свою діяльність.

При цьому, пенсії призначаються, виплачуються територіальними органами Пенсійного фонду України за місцем фактичного проживання/перебування  внутрішньо переміщених  осіб на підконтрольній українській владі території.

Факт внутрішнього переміщення підтверджується довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Детальніше...
 
12345678910НаступнаКінець

Сторінка 1 з 821