Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1, тел. (542) 679-261, факс 679-899, e-mail: info@sm.pfu.gov.ua

Головне меню

Гаряча лінія

Кількість переглядів : 3400382
Інформація про виконані заходи щодо запобігання і протидії корупційним проявам в органах Пенсійного фонду України в Сумській області за І квартал 2017 року

Наказом Пенсійного фонду України від 28.02.2017 №30 “Про програму Пенсійного фонду України щодо впровадження антикорупційних заходів на 2017 рік” визначено ряд заходів щодо дотримання антикорупційного законодавства. З метою усунення та мінімізації корупційних ризиків, причин, що їх породжують та умов, що їм сприяють, в головному та територіальних управліннях Фонду забезпечено контроль за дотриманням завдань визначених програмою Пенсійного фонду України щодо впровадження антикорупційних заходів.

З метою вжиття додаткових заходів щодо створення каналів отримання від громадян інформації про корупційні правопорушення, які можуть бути вчинені державними службовцями системи Пенсійного фонду України в регіоні, в кожному управлінні на інформаційних стендах для відвідувачів розміщені відповідні дані для зв’язку з головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції.

Детальніше...
 
Інформація про виконані заходи щодо запобігання і протидії корупційним проявам в органах Пенсійного фонду України в Сумській області за 2016 року

Наказом Пенсійного фонду України від 14.03.2016 № 25 затверджено Програму Пенсійного фонду України щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік (далі - Програма). На виконання Програми головним та підвідомчими управліннями в 2016 році затверджено відповідні плани заходів на 2016 рік.

З метою вжиття додаткових заходів щодо створення каналів отримання від громадян інформації про корупційні правопорушення, які можуть бути вчинені державними службовцями системи Пенсійного фонду України в регіоні, в кожному управлінні на інформаційних стендах для відвідувачів розміщені відповідні дані для зв’язку з головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції.

Детальніше...
 
Інформація про виконані заходи щодо запобігання і протидії корупційним проявам в органах Пенсійного фонду України в Сумській області за ІІ квартал 2016 року

З метою усунення та мінімізації корупційних ризиків, причин, що їх породжують та умов, що їм сприяють, в головному управлінні та територіальних органах Фонду в області в 2016 році були затверджені відповідні плани заходів на цей рік.

Головним управлінням запроваджено практику перевірки рішень про призначення/перерахунок пенсій керівного складу підпорядкованих управлінь та членів їх сімей.

У головному управлінні та Сумському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України запроваджено відеофіксацію під час проведення прийому громадян. У решті управлінь питання буде вирішуватись при наявності відповідного фінансування.

В управліннях Фонду області забезпечено реєстрацію та передачу уповноваженим особам з питань запобігання та виявлення корупції повідомлень громадян щодо можливих корупційних правопорушень з боку службовців управлінь, в тому числі анонімних.

Детальніше...
 
Інформація про виконані заходи щодо запобігання і протидії корупційним проявам в органах Пенсійного фонду України в Сумській області за І квартал 2016 року

На виконання вимог законів України “Про запобігання корупції”, “Про державну службу”, “Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014 — 2017 роки”, наказу Пенсійного фонду України від 14.03.2016 № 25 “Про програму Пенсійного фонду України щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік” з метою вжиття заходів щодо реалізації державної антикорупційної політики, в головному та підвідомчих управліннях Фонду в Сумській області були проведені відповідні організаційні та управлінські заходи.

Детальніше...
 
Інформація про виконані заходи щодо запобігання і протидії корупційним проявам в органах Пенсійного фонду України в Сумській області 2015 рік

Протягом 2015 року в головному управлінні Пенсійного фонду України в Сумській області та підпорядкованих органах здійснювалися заходи щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства.

З метою усунення та мінімізації корупційних ризиків, причин, що їх породжують та умов, що їм сприяють, в управліннях Фонду області в 2015 році були затверджені відповідні плани заходів щодо усунення корупційних ризиків на 2015 рік.

В головному та підвідомчих управліннях переглянуто положення про структурні підрозділи та посадові інструкції працівників в яких конкретизовано завдання та функції підрозділів та визначено розподіл повноважень, що сприяє забезпеченню внутрішнього контролю за прийняттям рішень та здійсненням операцій.

Детальніше...
 
12345НаступнаКінець

Сторінка 1 з 5