http://pfu-sumy.gov.ua/images/og/17.jpg

Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1, тел. (542) 679-261, факс 679-899, e-mail: info@sm.pfu.gov.ua

Головне меню

Кількість переглядів : 3717466
Пенсійне забезпечення осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

На сьогодні законодавством установлено коло громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, визначено їхній статус, категорії потерпілих і заходи соціального захисту. Важливим питанням є встановлення пільгових умов їх пенсійного забезпечення .

Постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС відповідно до статті 49 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», встановлюються такі пенсії як державна пенсія та додаткова пенсія за шкоду, заподіяну здоров’ю, розміри яких встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Детальніше...
 
Про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В м. РОМНАХ ТА РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

22.10.2015 м. Ромни № 204

Про початок проведення перевірки,

передбаченої Законом України

«Про очищення влади»

Відповідно до Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 (із змінами) (далі – Порядок), та абзацу чотирнадцятого Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025,

НАКАЗУЮ:

1. Провести в управлінні Пенсійного фонду України в м. Ромнах та Роменському районі перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади» (далі – перевірка) стосовно:

1) начальника та заступника начальника відділу обслуговування громадян, начальника та заступника начальника відділу контрольно-перевірочної роботи, начальника бюджетно-фінансового відділу – головного бухгалтера та головних спеціалістів бюджетно-фінансового відділу, начальника та головних спеціалістів-юрисконсультів юридичного відділу, завідувача сектору адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем, визначивши днем початку проведення перевірки 23 листопада 2015 року;

2) головних спеціалістів відділу обслуговування громадян, головних спеціалістів відділу контрольно-перевірочної роботи та головного спеціаліста сектору адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем, визначивши днем початку проведення перевірки 07 грудня 2015 року.

2. Визначити начальника відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Гречухіну Л.В. відповідальною за організацію проведення перевірки.

3. Особам, щодо яких проводиться перевірка, у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати до відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи власноруч написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них за формою згідно з додатком 1 або 2 до Порядку.

4. Начальнику відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Гречухіній Л.В.:

1) забезпечити направлення цього наказу для розміщення на офіційному веб-сайті головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області та ознайомлення з цим наказом керівників і спеціалістів структурних підрозділів, що підлягають перевірці, у тому числі тих, які відсутні на роботі (перебувають у відрядженні, щорічних та інших відпустках, визначених Законом України «Про відпустки», відсутні у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю тощо).

2) в триденний термін після одержання заяви забезпечувати направлення інформації про початок проходження перевірки особою, копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом) для розміщення на офіційному веб-сайті головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник управління А.Г.Біленко

З наказом ознайомлені:

Начальник відділу обслуговування громадян

“____” __________ 2015 р. Л.М.Гречка

Заступник начальника відділу обслуговування громадян

“____” __________ 2015 р. І.К.Скрибка

Головні спеціалісти відділу обслуговування громадян

“____” __________ 2015 р. Т.А.Сіленко

“____” __________ 2015 р. Н.Л.Чабала

“____” __________ 2015 р. Л.І.Майборода

“____” __________ 2015 р. В.О.Сподін

“____” __________ 2015 р. Л.В.Шабаршина

“____” __________ 2015 р. Н.В.Литовченко

“____” __________ 2015 р. Л.П.Висоцька

Начальник відділу контрольно-перевірочної роботи

“____” __________ 2015 р. І.В.Ховрич

Заступник начальника відділу контрольно-перевірочної роботи

“____” __________ 2015 р. Н.М.Остапенко

Головні спеціалісти відділу контрольно-перевірочної роботи

“____” __________ 2015 р. Т.Л.Шевченко

“____” __________ 2015 р. А.О.Жованнік

“____” __________ 2015 р. О.В.Сова

“____” __________ 2015 р. Н.С.Сіренко

“____” __________ 2015 р. Р.І.Рибалка

Начальник бюджетно-фінансового відділу – головний бухгалтер

“____” __________ 2015 р. Ю.В.Малиш

Головні спеціалісти бюджетно-фінансового відділу

“____” __________ 2015 р. Л.Ю.Д’яченко

“____” __________ 2015 р. А.М.Большак

“____” __________ 2015 р. А.А.Павлун

“____” __________ 2015 р. Т.М.Овчаренко

Завідувач сектору адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем

“____” __________ 2015 р. Т.А.Сподіна

Головний спеціаліст сектору адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем

“____” __________ 2015 р. С.В.Стешенко

Начальник юридичного відділу

“____” __________ 2015 р. К.А.Нелін

Головні спеціалісти-юрисконсульти юридичного відділу

“____” __________ 2015 р. Н.І.Шаповал

“____” __________ 2015 р. Н.М.Гвоздь

“____” __________ 2015 р. Я.В.Цюпка

Начальник відділу персоналу та

організаційно-інформаційної роботи

“____” __________ 2015 р. Л.В.Гречухіна

Начальник юридичного відділу

“____” __________ 2015 р. К.А.Нелін

 
З 10 листопада заяви на переведення пенсій від переселенців органи Пенсійного фонду України приймають за наявності довідки про взяття на облік

Органами Пенсійного фонду України забезпечується виплата пенсій особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

7 листопада 2014 року Кабінет Міністрів України ухвалив  постанову № 595 про фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей.

Детальніше...
 
Питання пенсійного забезпечення державних службовців

Пенсійне забезпечення державних службовців, які працюють в апараті органів прокуратури, судів, дипломатичної служби, митного контролю, служби безпеки, внутрішніх справ та інших, регулюється Законом України «Про державну службу» від 16.12.1993 №3723 (далі – Закон про держслужбу), якщо інше не передбачено законами України.

Особливістю цих спеціальних пенсій є те, що вони призначаються не лише державним службовцям, але й деяким іншим категоріям осіб. Це, зокрема, стосується журналістів державних і комунальних засобів масової інформації, посадових осіб органів місцевого самоврядування, службових осіб Національного банку України, працівників дипломатичної служби, працівників органів судової експертизи, посадових осіб митних органів, помічників-консультантів народних депутатів. При цьому, особливості умов права на пенсію, а також порядку обчислення стажу, що дає право на відповідну пенсію, встановлюється спеціальним законодавством.

Детальніше...
 
Сергій Грицай: “329 тисяч пенсіонерів Сумщини отримають у грудні підвищені пенсії”

Нині на Сумщині мешкає понад 363 тисячі пенсіонерів, яких цікавить, як збільшаться їх пенсійні виплати у зв?язку зі зростанням прожиткового мінімуму з 1 грудня 2013 року. Про проведені перерахунки пенсій розповів начальник головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області С.М. Грицай.

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, з 1 грудня 2013 року збільшився з 894 гривень до 949 гривень. Отже, у зв'язку з тим, що нині в Україні жодна пенсія, у тому числі й для працюючих пенсіонерів, не може бути меншою за прожитковий мінімум, встановлений для осіб, які втратили працездатність, органами Пенсійного фонду проведені перерахунки складових пенсійної виплати, що визначаються на основі цієї базової величини.

Детальніше...
 
12НаступнаКінець

Сторінка 1 з 2