http://pfu-sumy.gov.ua/images/og/11.jpg

Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1, тел. (542) 679-261, факс 679-899, e-mail: info@sm.pfu.gov.ua

Головне меню

Кількість переглядів : 3717447
Закони України
Детальніше...
 
ВИТЯГ із Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»

...

Стаття 3. Тимчасово окупована територія

1. Для цілей цього Закону тимчасово окупованою територією визначається:

1) сухопутна територія Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, внутрішні води України цих територій;

2) внутрішні морські води і територіальне море України навколо Кримського півострова, територія виключної (морської) економічної зони України вздовж узбережжя Кримського півострова та прилеглого до узбережжя континентального шельфу України, на які поширюється юрисдикція органів державної влади України відповідно до норм міжнародного права, Конституції та законів України;

3) повітряний простір над територіями, зазначеними у пунктах 1 і 2 цієї частини.

Детальніше...
 
НА ШЛЯХУ НОРМАТИВНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ» (НОВА РЕДАКЦІЯ)

З метою реалізації нового Закону України «Про державну службу» та на виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна влада» Нацдержслужбі України необхідно розробити та затвердити 11 порядків та розробити 11 проектів постанов Уряду.

Для реалізації цих завдань у Нацдержслужбі України було створено робочих груп, до яких залучені фахівців профільних міністерств та відомств, експерти недержавних організацій, представників проектів технічної допомоги.

На сьогодні розроблено 9 проектів наказів та 2 проекти постанов Уряду. Ці проекти були оговорені на засіданнях Ради керівників кадрових служб центральних органів виконавчої влади за участі усіх органів державної влади, Громадської ради, колегії Нацдержслужби України. За підсумками обговорення були надані рекомендації. До опрацювання проектів згаданих документів також долучились експерти канадсько-українського проекту «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні» та проекту Twinning.

Для забезпечення участі громадськості в цьому процесі проекти нормативних актів були розміщені на офіційному веб-сайті Нацдержслужби України в рубриці «Впровадження Закону України «Про державну службу (нова редакція)».

З метою отримання зауважень та пропозицій від центральних та місцевих органів виконавчої влади були надіслані відповідні листи з проханням організувати обговорення проектів нормативних актів.

В результаті цієї роботи Нацдержслужба отримала значну кількість суттєвих зауважень та конкретних пропозиції до положень проектів.

Детальніше...
 
Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системиЗ А К О Н   У К Р А Ї Н И
Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи
Розділ I
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


Стаття 1. Питання формування накопичувальної системи  пенсійного страхування
1. Перерахування страхових внесків до Накопичувального пенсійного фонду запроваджується починаючи з року, в якому буде забезпечено бездефіцитність бюджету Пенсійного фонду України.
2. Учасниками накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування є особи, які підлягають загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню згідно із Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", яким на дату запровадження перерахування страхових внесків до Накопичувального пенсійного фонду виповнилося не  більш  як 35 років та які сплачують внески/за яких сплачуються внески до накопичувальної системи пенсійного страхування.

3. Страхові внески до  Накопичувального  пенсійного  фонду  є складовою  частиною єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне  страхування,  сплаченого   учасниками   накопичувальної системи   пенсійного  страхування,  і  підлягають  спрямуванню  до Накопичувального  пенсійного  фонду  в  таких  розмірах:   у   рік запровадження  перерахування - 2 відсотки бази нарахування єдиного внеску  на  загальнообов'язкове  державне  соціальне  страхування, встановленого  для  таких  учасників,  кожного наступного року - у розмірі,  збільшеному на 1 відсоток,  до досягнення 7 відсотків  і одальшої сплати у зазначеному розмірі.
4. Страхові  внески  до Накопичувального пенсійного фонду для осіб,    які    беруть    добровільну     участь     у     системі загальнообов'язкового     державного    пенсійного    страхування, нараховуються  на  суму,  передбачену  договором  про  добровільну участь.
5. Пенсійний   фонд  України  спрямовує  страхові  внески  до Накопичувального  пенсійного  фонду  на  відповідні   рахунки   на підставі   відомостей,   поданих   платниками  єдиного  внеску  до Державного реєстру  загальнообов'язкового  державного  соціального страхування.

Детальніше...